SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS

Meditace je nejspíš tím nejlepším způsobem, jak se zbavit stresu, přiblížit se štěstí, zvýšit svůj výkon, uvědomit si své vnitřní nastavení, žít vědoměji – a přestat si stěžovat!

POSPĚŠ SI A MEDITUJ – DAVID MICHIE
Praktický a zábavný úvod do meditace
od autora bestsellerů Dalajlamova kočka
224 stran, nyní jen za 84 Kč / € 3,36

nebo

Také máte mysl, kterou nelze jen tak utišit? Rádi byste meditovali, ale nejste schopni vypnout? Připadá vám meditace časově náročná a nedosažitelná? Nebo nemáte s meditací žádné zkušenosti? Pak je pro vás tato kniha ta pravá! Dozvíte se zde nejen o vědecky doložených přínosech meditace, ale také jak ji začlenit do každodenního života.

Naučíte se, jak si každý den najít chvilku na zklidnění, ticho a meditaci, a získáte přehled o nejrůznějších meditačních technikách. David Michie nám ukazuje to, co buddhisté vědí již celá tisíciletí, ale co nám stále připadá velice radikální – budeme-li posilovat mysl, můžeme změnit a uzdravit svůj život.

 „Nejnovější vědecké výzkumy dokazují, že meditace je tím nejlepším způsobem, jak se zbavit stresu, posílit imunitní systém a dramaticky zpomalit proces stárnutí. Kdyby se meditace dala zpracovat do tabletky, byl by to nejprodávanější lék na světě.“