Dopisy od Boha

Objednat knihu Dopisy od Boha

Prosíme, vyplňte pečlivě Vaše údaje:

Kniha v ČR teprve vychází, máme pro vás převážně ohlasy čtenářů z USA:

Kniha se stala mojí každodenní inspirací. Poté, co jsem se zúčastnila jedné z Willových přednášek, jsem si uvědomila, že chci toužit být pozitivním a optimistickým člověkem, jako je Will. Jeho kniha je jednoznačně krok tímto směrem.
Ketty
Will Bowen vytvořil každodenní připomenutí Boží bezpodmínečné lásky s drobným připomenutím naší vlastní odpovědnosti při hledání štěstí. Příliš často se utápíme ve své vlastní sebelítosti, aniž bychom si uvědomovali, že Bůh nám dává věci, které potřebujeme.
Brumley
Pokud hledáte denní oddanost pro duchovně smýšlejícího člověka, tak je tato kniha úžasná. Je to kompilace více než 300 denních zpráv. Daroval jsem ji pár přátelům a byli nadšeni. Je to skvělý dárek, který se neustále rozdává - každý den po celý rok.
Joe
Od té doby, co jsem obdržela knihu Dopisy od Boha. Četla jsem ji každé ráno u kávy. Každý den se těším na svou speciální zprávu! Denní dopisy jsou inspirativní a provokují k zamyšlení.
Karen
Tato kniha nemohla dorazit k mému prahu v lepší době... Byla jsem v bodě, kdy jsem potřebovala denní dávku pozitivních myšlenek, abych zvládla drsné dny.
Katherine