Inspirující příběhy, které zvýší hladinu vašeho štěstí

Vítejte ve šťastném světě! Will Bowen v knize přináší skutečné příběhy lidí, kteří se cítí šťastní a svým přístupem dodávají sílu svému okolí.V knize najdete padesát různých cest a „receptů“, jak se vyrovnat s nepřízní osudu, žít šťastný a naplněný život.
Nechte se inspirovat lidmi, kteří objevili smysl svého života. Žijí naplno a radost je trvalou součástí jejich dní.

Zvýhodněná cena předprodeje končí 3.11.2021 - již za:

Nová kniha Willa Bowena, autora bestselerů a tvůrce „nestěžovací výzvy“, přináší praktické rady i pravdivé příběhy. Nechte se inspirovat!

Co Vám kniha přinese?

Svět bez stížností

  • Inspiraci. Lidé z Bowenových příběhů nežijí v ideálním světě bez starostí. Naopak. Překonávají překážky a postupně krok za krokem dospívají ke šťastnému životu.
  • Praktické rady a postřehy. Na konci každého příběhu dostanete tři tipy, které hlavnímu hrdinovi pomohly ke šťastnému životu.
  • Uvědomíte si, že štěstí se nedá koupit, dostat ani darovat. Je to stav mysli, který se dá trénovat. Je výsledkem toho, jak uvažujeme, mluvíme a jednáme.
  • Pochopíte, že zaměřením se na štěstí dokážete změnit svoje dosavadní návyky, charakter, a nakonec i osud.

Co v knize najdete?

Pocit štěstí není omezený věkem, pohlavím ani zdravotním stavem.

Inspirací nám bude patnáctiletý chlapec po těžké autohavárii, úspěšný starý doktor, otec dvou dospívajících synů, těhotná mladá žena řešící budoucnost svého nenarozeného dítěte, rozvedená paní, které se ze dne na den zhroutily dosavadní jistoty, instruktor jógy smíchu i postarší letec a konstruktér…

Neexistuje univerzální recept na štěstí. Will Bowen sepsal příběhy padesáti šťastných lidí, většina z nich prošla pohromami, osobním krachem…

Prožili těžkosti, traumatické zážitky a ztráty. Přesto dokázali díky své vnitřní síle najít nejen novou energii, ale cítí se šťastní a inspirují ke štěstí i své okolí.
Každý příběh je uvedený krátkým shrnutím a motivačním citátem známé světové osobnosti, který uvozuje následující příběh. Naladí nás na téma, které hrdinové řeší.

Úvodní shrnutí zaměřuje naši pozornost na konkrétní příběh. Citát nám ukazuje, že vyprávění není jen nějakou historií z druhého konce světa, ale týká se našich problémů a denních starostí.
Nedílnou součástí každého vyprávění jsou rady, postřehy, myšlenky, které pomohly hlavním hrdinům. Will Bowen ukazuje, že nejsou důležité události samy, ale přístup, který k nim zaujmeme.

V přehledných a jasných bodech ukazuje, v čem se můžeme inspirovat, jaký úhel pohledu či postoj nám může pomoci nastartovat novou sílu a být také šťastní.

Všechny příběhy, jak je sepsal Will Bowen, mají společné dvě zásadní kvality – jsou osobní a inspirativní.

Zajímavá fakta

  • Šťastní lidé věří, že jsou šťastní. Nikdo, kdo věří, že je nešťastný, nemůže být šťastný.
  • Zjednodušte si život. Když máte mnoho možností, musíte se rozhodovat. To je velmi únavné a stresující.
  • Nemůžete být šťastný, pokud máte strach, zlobíte se nebo si stěžujete. Čím víc na strach, zlost nebo křivdu myslíte, zvětšuje se.
  • Pokud o něčem řeknete, že je to problém, tak se to problémem stává.
  • Být šťastný, to je maraton, ne sprint.

Co o knize říkají první čtenáři...

Kniha v ČR teprve vychází, máme pro vás převážně ohlasy čtenářů z USA

Kniha se stala mojí každodenní inspirací. Poté, co jsem se zúčastnila jedné z Willových přednášek, jsem si uvědomila, že chci toužit být pozitivním a optimistickým člověkem, jako je Will. Jeho kniha je jednoznačně krok tímto směrem.
Ketty
Will Bowen vytvořil každodenní připomenutí Boží bezpodmínečné lásky s drobným připomenutím naší vlastní odpovědnosti při hledání štěstí. Příliš často se utápíme ve své vlastní sebelítosti, aniž bychom si uvědomovali, že Bůh nám dává věci, které potřebujeme.
Brumley
Pokud hledáte denní oddanost pro duchovně smýšlejícího člověka, tak je tato kniha úžasná. Je to kompilace více než 300 denních zpráv. Daroval jsem ji pár přátelům a byli nadšeni. Je to skvělý dárek, který se neustále rozdává - každý den po celý rok.
Joe

O autorovi - Will Bowen

Will Bowen

Willa již dobře znáte z bestselleru Svět bez stížností, kterého se jen v ČR prodalo více jak 35 tisíc kusů, celkově pak 3 miliony výtisků ve 30 jazycích! Dále ho znáte z knihVztahy bez stížností a Šťastný život. Will je u publika oblíbený pro svůj osobitý smysl pro humor a čtivý autorský styl. Nyní vychází jeho knižní novinka Dopisy od Boha.

Willův život je snahou porozumět životu. Máme-li všichni svobodnou vůli, ambice, sny a touhy, proč někteří z nás mají rádi zdraví, štěstí a prosperitu, zatímco jiní bojují celý život?

V červenci 2006 Will Bowen přednášel o blahobytu a přišel na jednoduchou myšlenku – používat fialový náramek, jako pomůcku pro sledování úspěchu při překonávání návyku si stěžovat. Jeho myšlenka se rozšířila po celém světě a do dnešní doby bylo rozdáno více než 11 milionů náramků.

Will Bowen se objevil ve stovkách televizních a rozhlasových rozhovorů po celém světě. Příběhy o něm a hnutí, které vytvořil, byly publikovány ve více než 200 časopisech a novinách. Dnes přednáší a pomáhá lidem po celém světě.

Získejte knihu Příběhy štěstí

V předprodeji + poštovné zdarma!

Běžná cena 299 Kč
Nyní jen 139 Kč
ušetříte xxx Kč (xx%)

Jakmile své srdce otevřeš druhým a přestaneš je soudit, jakmile plně pochopíš, že každý nese své vlastní břemeno, zjistíš, že se Ti srdce dál otevírá a Tvůj vnitřní zápas je o něco lehčí.
Opakovaně si v průběhu dnešního dne zavři oči a vědomě se ponoř do svého srdce. Vstup do míru, který na Tebe čeká, a dívej se na všechno tak, jak já se dívám.
Není nic jiného než láska. Pronikneš-li dostatečně hluboko, najdeš v každém člověku a v každé situaci lásku. A láska, kterou najdeš, Ti bude sloužit jako lucerna, která Ti osvětlí Tvou cestu zpátky ke mně.
Máš schopnosti, nadání, dovednosti, sny, touhy, podporu okolí a leccos dalšího, co přispívá k tomu, aby ses v životě mohl vznášet a volně létat. Ale bez odporu by ses nikdy neodlepil od země.