Příběhy štěstí

Objednat knihu Příběhy štěstí
+ poštovné zdarma

Prosíme, vyplňte pečlivě Vaše údaje:

Čtu příběh každou noc před spaním. Zanechalo to ve mně pozitivní myšlenky bez ohledu na to, co se během dne stalo. Nejlepší část byla 3 návrhy, které každý spisovatel dal za štěstí. Příběhy byly od lidí, kteří měli všechny důvody být nešťastní. Byla to jedna z nejvíce povznášejících knih, jaké jsem za poslední dobu četl.
Sandy
Pro mě je úplně nejlepší částí této knihy konec každého příběhu, kde postavy shrnují svá životní životní tajemství. Rozhodně velká slova moudrosti jsou získána od těch, kteří zažili situace, které by mnohé přiměly kroutit se v kouli při porážce.
Miky
Tato kniha je nakažlivá! Existuje tolik krátkých, snadno čitelných příběhů o šťastných lidech a o tom, jak se k nim dostali. Dříve jsem si myslel, že štěstí je víceméně genetické - buď máš gen štěstí, nebo ne. Považuji se za relativně šťastného člověka. Ale jedna teze knihy je, že štěstí je volba, a já vidím, jak jsem se postupem času tuto volbu naučil!
Jan U.
Pokud se chcete ve svém životě cítit lépe, přečtěte si tuto knihu. Nejlepší na tom je, že nemusíte začínat od začátku. Poslední příběh jsem se rozhodl přečíst jako první. A byl jsem rád, že jsem to udělal.
Larry Miller