.

Objednat knihu Šťastný život 

Prosíme, vyplňte pečlivě Vaše údaje:

Díky Willu Bowenovi a jeho knize Šťastný život jsem si naléhavěji než dosud uvědomila, jak je důležité znát přesnou podobu svého cíle. Obdaroval mě mnoha praktickými radami. Jsem sice zatím na začátku, ale cítím zlepšení pocitu spokojenosti, větší vnitřní klid.
Mgr. Hana Kopecká
Krátké a výstižné. Kniha mi změnila pohled na to, jak myslím. Dala mi sílu vrátit se zpátky k sobě a zase být šťastná. Tuhle knížku by měli zařadit pro naše děti do škol, je fakt super!
Každý by si měl tuto knihu přečíst! Představuje koncept štěstí takovým způsobem, nad kterým jsem nikdy předtím nepřemýšlel. Cítím se šťastnější, když dělám cvičení a aplikuji je! Jednoznačně doporučuji!
Kniha mi opravdu pomohla soustředit se na pozitivní věci v mém životě a nabídla mi techniky, jak překonat stres, náročné lidi a situace.
Skvělá kniha, velmi rychle jsem ji přečetla. Má spoustu doporučení, které můžete jednoduše začlenit do vašeho běžného života. Konečným cílem je uvědomit si svůj postoj. Pouze vy ovládáte svůj postoj, ne jinou osobu, událost nebo situaci. Když si to budete pamatovat, máte vyhráno.