Hledáte životní jiskru a každodenní inspiraci?

Objevte tajemství životní rovnováhy a štěstí. Tato kniha vám přináší inspiraci na každý den.

Dopisy od Boha nejsou náboženskou literaturou. Jedná se o krátká motivační zamyšlení. Jsou určena všem, kteří touží po nalezení nové životní jiskry, vnitřním klidu a pochopení.

Will Bowen na příkladech a obrazech ze života ukazuje, jak se na svět můžeme dívat veseleji, nedělat si zbytečné starosti. 

Předprodejní akce končí 8. října 2020, již za

Co Vám kniha přinese?

Svět bez stížností

  • Zklidnění. Uvědomíte si, co je v životě podstatné a za čím se nemá smysl honit.
  • Radost. Kniha vybízí k uvědomění si aktuálního okamžiku. Ve chvílích zastavení budete schopni lépe než kdy jindy prožít vděčnost a pocit štěstí.
  • Procítíte sílu lásky. Lásky k ostatním lidem i sobě. Láska není pouhým prchavým citem, ale obrovskou hybnou silou, která dokáže změnit vše.
  • Přestanete se bát chyby. Pochopíte, že věci nemají pouze jedno správné řešení. Stačí změnit úhel pohledu…
  • Trpělivost. Uvědomíte si, že akce střídají chvíle oddychu a nemá smysl panikařit ani měnit směr pokaždé, kdy se zdánlivě nic neděje.
  • Emoce jsou mocným nástrojem, se kterým dokážete pracovat. Vaším cílem není stát se mechanickou bytostí. Naučíte se pochopit svoje pocity a reagovat na ně včas.
  • Porozumíte, že změna je nedílnou součástí života a není třeba se jí bát ani proti ní bojovat.
  • Podporu ve chvílích osamělosti. Každý člověk je jedinečný, přesto jsme součástí většího celku. Není podstatné, zda ho nazýváme přírodou, Vesmírem, Bohem, vyšším principem nebo Duchem. Toto spojení nám dává energii překonávat jakékoli nesnáze.
  • Začnete si všímat příjemných a zajímavých lidí, věcí nebo setkání a postupně jich bude ve vašem životě přibývat.

Co najdete v knize?

365 inspirativních zamyšlení na každý den v roce. Každý měsíc Will Bowen věnoval určitému tématu, které rozvíjí z různých úhlů pohledu. Denně vás čeká originální myšlenka a nový inspirativní pohled.

Leden, Únor, Březen, Duben

Správnému nastavení vztahů se sebou a s okolím věnuje autor první čtyři měsíce. Zamýšlí se nad silou jednotlivce, mocí lásky a víry. Ukazuje, že se můžeme změnit a neopakovat chyby z minulosti.

Květen, Červen, Červenec, Srpen

Překonávání překážek a růst dělá náš život zajímavým, radostným, dává mu smysl, proto je další část knihy věnovaná právě těmto tématům.

Září, Říjen, Listopad, Prosinec

Cennější než množství zážitků, peněz či příležitostí je kvalita života. Pomocí otázek, přirovnání a kratičkých příběhů jde autor více do hloubky. Všímá si schopnosti soucitu a chápavosti...

Co o knize říkají první čtenáři...

Kniha v ČR teprve vychází, máme pro vás převážně ohlasy čtenářů z USA

Kniha se stala mojí každodenní inspirací. Poté, co jsem se zúčastnila jedné z Willových přednášek, jsem si uvědomila, že chci toužit být pozitivním a optimistickým člověkem, jako je Will. Jeho kniha je jednoznačně krok tímto směrem.
Ketty
Will Bowen vytvořil každodenní připomenutí Boží bezpodmínečné lásky s drobným připomenutím naší vlastní odpovědnosti při hledání štěstí. Příliš často se utápíme ve své vlastní sebelítosti, aniž bychom si uvědomovali, že Bůh nám dává věci, které potřebujeme.
Brumley
Pokud hledáte denní oddanost pro duchovně smýšlejícího člověka, tak je tato kniha úžasná. Je to kompilace více než 300 denních zpráv. Daroval jsem ji pár přátelům a byli nadšeni. Je to skvělý dárek, který se neustále rozdává - každý den po celý rok.
Joe
Od té doby, co jsem obdržela knihu Dopisy od Boha. Četla jsem ji každé ráno u kávy. Každý den se těším na svou speciální zprávu! Denní dopisy jsou inspirativní a provokují k zamyšlení.
Karen
Tato kniha nemohla dorazit k mému prahu v lepší době... Byla jsem v bodě, kdy jsem potřebovala denní dávku pozitivních myšlenek, abych zvládla drsné dny.
Katherine
Kniha obsahuje mnoho inspirace k povzbuzení každodenního života a otevřenosti pro život, pro ostatní, pro to, co je právě teď a jak se s tím naučit žít a stále růst.
Shirley

O autorovi - Will Bowen

Will Bowen

Willa již dobře znáte z bestselleru Svět bez stížností, kterého se jen v ČR prodalo více jak 35 tisíc kusů, celkově pak 3 miliony výtisků ve 30 jazycích! Dále ho znáte z knihVztahy bez stížností a Šťastný život. Will je u publika oblíbený pro svůj osobitý smysl pro humor a čtivý autorský styl. Nyní vychází jeho knižní novinka Dopisy od Boha.

Willův život je snahou porozumět životu. Máme-li všichni svobodnou vůli, ambice, sny a touhy, proč někteří z nás mají rádi zdraví, štěstí a prosperitu, zatímco jiní bojují celý život?

V červenci 2006 Will Bowen přednášel o blahobytu a přišel na jednoduchou myšlenku – používat fialový náramek, jako pomůcku pro sledování úspěchu při překonávání návyku si stěžovat. Jeho myšlenka se rozšířila po celém světě a do dnešní doby bylo rozdáno více než 11 milionů náramků.

Will Bowen se objevil ve stovkách televizních a rozhlasových rozhovorů po celém světě. Příběhy o něm a hnutí, které vytvořil, byly publikovány ve více než 200 časopisech a novinách. Dnes přednáší a pomáhá lidem po celém světě.

"Jednoho dne jsem se probíral záplavou e-mailů, a při tom mě napadlo, jak by bylo skvělé, kdyby Bůh mohl všem poslat každý den e-mail, jen aby nám připomněl, že je tady, že nás miluje, že to dobře dopadne a že máme všechno, co potřebujeme.

V tu chvíli jsem z vnitřního impulzu otevřel okno nové zprávy a napsal: „Pro Tebe; S láskou, Bůh.“ Potom jsem co možná nejstručněji a nejpoetičtěji, jak jen jsem dokázal, rozepsal, co bych si přál, aby mi Bůh poslal v e-mailu, kdyby to bylo možné.

I když se tím snažím zlepšit život druhým, kdo jsem, abych promlouval za Boha? Přesto jsem daný e-mail a po něm další rozeslal na všechny adresy v naší databázi a brzo nato začaly přicházet reakce. Lidé odepisovali a děkovali."

Dnes to cítím tak, že tyto vzkazy proudily skrze mě. Znovu jsem se zamyslel nad tím, co jsem dřív pokládal za rouhání – že by Bůh mohl mluvit skrze mě – a uvědomil jsem si, že je-li Bůh všude, pak je také ve mně. A když jsem nalezl Boha v sobě, viděl jsem, jak se odráží v celém mém dosavadním životě.

- Will Bowen, o vzniku knihy Dopisy od Boha

Získejte knihu Dopisy od Boha

v předprodeji za výhodných podmínek s 25% slevou!

Dopisy od Boha

kniha má 400 stran!
ZDARMA poštovné po ČR

299 Kč

jen 222 Kč

Sleva -25 % a ušetříte za poštovné!

Objednávky na Slovensko:
poštovné a balné 130 Kč

Ani netušíte, jak moc pro mě tyto vzkazy znamenají. Opravdu promlouvají k mé duši
Vaše vzkazy mě pokaždé zahřejí u srdce
Jsem z nich nadšená!
Moc děkuju za dnešní tak inspirativní slova